MÖBLER / Trädgård / Trädgårdssoffa 14771106
nr 1477 1106
Trädgårdssoffa
gavlar i järn, träribbor. Längd: 180 cm. Djup: 62 cm. Höjd: 90 cm. Proveniens Maj-Britt Nilssons och Per Gerhards sommarnöje i Stockholms skärgård
Kondition: lagad fot, slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 4 juli 2022
kl 20:52:48
4/7 19:25:52
4/7 20:44:32